Prajitura cu branza si caramelPostat de miha in Prajituri Eee... l-am dovedit si pe asta. L-am dovedit pe 800, oare mi-o reusi si cu 900 ? :))) Ma iau cu el la tranta sa vedem care pe care...:))) Pentru voi toti, un 800 savuros si delicios. Imbratisari cu drag. Inapoi la reteta |
..................felicitari draga Miha si la cat mai multe. bunaciuni ................
........................
la cat mai multe retete si la cat mai multe surprize placute draga mea
dar virtual nu se cunoaste. 
Imbratisari cu drag tuturor!
Cat despre prajitura nu pot sa spun decat wooou si sa o pun la favorite
o bunatate de praji dar eu nu vreau
arata grozaav, ador branza in praji
arata super
felicitari si la cat mai multe retete
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|