Prajitura cu crema de budinca si ness
Postat de delia64 in Prajituri 10 Aug 2014 | 6904 vizualizari
Este o reteta inventata de mine si savurata de copilasii mei dragi .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 10.08.2014, 16:06
Adele
la 10.08.2014, 16:06
Vladi
la 10.08.2014, 16:07
Merge şi cu ness, merge şi cu cafea, merge oricum, că gustul e bun.
la 10.08.2014, 16:08
Tare buna
la 10.08.2014, 16:09
Parinte , este delicioasa , garantat !!!
la 10.08.2014, 16:09
babi ,se topeste in gura !!!
la 10.08.2014, 16:12
O bucatica di aici 
la 10.08.2014, 16:20
la 10.08.2014, 16:36
buna
la 10.08.2014, 16:39
Buna prajitura!
;-bd
la 10.08.2014, 16:45
Yamy!!!!!!!
la 10.08.2014, 17:43
babi , a fost , data viitoare cu drag !!!
COMENTEAZA