Prajitura cu crema de lapte caramelizat ( reteta nr. 200)Postat de aliliana in Prajituri
Inapoi la reteta
|
...La cat mai multe retete Liliana

Multumesc frumos, Rux...
...si sa stii ca multe le-am invatat si de aici.
Cleme, multumesc, si pe gustate, odata..
Dana, multumesc
Multumesc frumos, Dia!
Laura, multumesc...
cand scriu nu stiu cum scriu de repede, ca am niste experiente urate cu retete scrise aproape de final si netu' picat...si ..Stiu, mai exista o solutie, sa scriu separat
o sa vina si timpul ala.
Tania, multumesc
Cris, multumesc
Simona, multumesc! Daaa, caramel..descoperind mai demult deliciul, da' avand curaj mai deloc sa pregatesc, canga voi am prins curaj.
Multumesc, Vladimir!sa dea Domnu'!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|