Prajitura cu crema de ness
Postat de Geanina87 in Prajituri 10 Noi 2012 | 21933 vizualizari
Reteta(cu mici modificari) o am de la draga noastra Miha ,careia ii multumesc din suflet, iar glazura am facut-o dupa reteta Inei (Multumesc Ina!!!)...insa tot la fel, cu modificari.Ce sa fac daca nu ma pot abtine sa nu contribui si eu cu ceva?
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 10.11.2012, 19:26
vreau si eu
la 10.11.2012, 19:29
ce bine arata!
la 10.11.2012, 19:29
Te servesc cu placere
la 10.11.2012, 19:31
Multumesc Elena_Daria
la 10.11.2012, 19:34
imi plac prajiturile cu aroma de ness !
se gaseste iaurt de cafea ? n-am stiut !
oricum, e delicioasa.
la 10.11.2012, 19:42
vin cu drag in vizita...
.....
la 10.11.2012, 19:43
Ela...sincer nu stiu daca se gaseste iaurt de cafea in Romania,iar daca nu se gaseste,poti folosi cu incredere un iaurt normal.
la 10.11.2012, 19:51
Te astept, ValClaudia
la 10.11.2012, 19:51
la 10.11.2012, 20:07
Foarte buna prajiturica
la 10.11.2012, 20:31
buna prajitura
la 10.11.2012, 21:19
minunata,trebuie incercata
COMENTEAZA