Prajitura cu crema de ness

Postat de Geanina87 in Prajituri
10 Noi 2012 | 21933 vizualizari

Reteta(cu mici modificari) o am de la draga noastra Miha ,careia ii multumesc din suflet, iar glazura am facut-o dupa reteta Inei (Multumesc Ina!!!)...insa tot la fel, cu modificari.Ce sa fac daca nu ma pot abtine sa nu contribui si eu cu ceva?

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 10.11.2012, 21:34
Daca o incerci, n-o sa regreti
la 10.11.2012, 22:14
Delicioasa!!
la 10.11.2012, 22:25
foarte bine arata!
la 10.11.2012, 22:26
Multumesc mult
la 10.11.2012, 22:38
Mmmm tare buna
la 10.11.2012, 22:40
cred ca-i foarte buna
la 10.11.2012, 23:50
la 11.11.2012, 08:17
Arata tare bine!
la 11.11.2012, 09:21
Minunata!
la 11.11.2012, 10:50
Arunca si la mine cateva!
la 11.11.2012, 11:07
Mai bine te servesc asa..ca pe un oaspete
la 11.11.2012, 14:32
ce imi plac prajiturile cu crema de ness
la 11.11.2012, 18:22
o bunatate!!!
la 11.11.2012, 19:05
la 11.11.2012, 19:46

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or