Prajitura cu crema de vanilie

Postat de Elena_Daria in Prajituri
3 Aug 2013 | 17500 vizualizari

Stiu ca e foarte cald afara, dar blaturile acestea de padispan se fac mai repede decat ne asteptam! Nuca, stafide, rom, vanilie toate intr-o prajitura de week-end rapida si delicioasa!:)

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 03.08.2013, 19:20
ce frumusete de prajitura ai facut. Bravo
la 03.08.2013, 19:29
Multumesc Timi!
la 03.08.2013, 19:32
Arată minunat, iar crema de vanilie are un gust inconfundabil, de nerefuzat.
la 03.08.2013, 19:33
O prajitura racoritoare , care arata si tare bine !
la 03.08.2013, 19:35
ce fain arata
la 03.08.2013, 19:38
Ce prajiturica frumoasa
la 03.08.2013, 19:42
Multumesc Padre!
la 03.08.2013, 19:42
Multumesc Ina!
la 03.08.2013, 19:42
Multumesc Lau!
la 03.08.2013, 19:42
Delicioasa! Bravo!
la 03.08.2013, 19:43
Flavia, iti multumesc!
la 03.08.2013, 19:45
Multumesc frumos Claudia!
la 03.08.2013, 19:48
La fav cu ea
la 03.08.2013, 19:52
la 03.08.2013, 19:52
ce frumoasa si delicioasa!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or