Prajitura cu foi de napolitana
Postat de Steffy in Prajituri 4 Mai 2012 | 77220 vizualizari
Este o prajitura simpla, dar care mi-a reusit mereu. Fratele meu spune ca a mai mancat aceeasi prajitura, aceeasi reteta...insa mai buna ca a mea nu a intalnit, probabil pun mai mult suflet.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 04.05.2012, 23:25
super
la 04.05.2012, 23:56
Arata super
la 05.05.2012, 00:57
mi pofta de prajitura asta , e tare buna
la 05.05.2012, 10:36
Multumesc pentru aprecieri
la 05.05.2012, 11:01
arata delicios!!!
la 05.05.2012, 11:11
la 05.05.2012, 11:28
ce buna este
la 05.05.2012, 12:09
delicioasa
la 05.05.2012, 13:04
un desert rapid si delicios...
la 05.05.2012, 16:05
bun rau si mananci si nu te mai opresti
la 05.05.2012, 20:22
foarte bune foi
la 08.05.2012, 20:17
super prajitura dar nu prea mi-a ajuns crema
la 08.05.2012, 22:17
Ai facut reteta mea si nu ti-a ajuns crema? Folosesti foaia ramasa la o rulada
la 25.01.2014, 00:11
hmm, Mioritica am i intrebare, e normal sa fie crema foarte subtire, sau am facut ceva gresit?Margarina e un pachet de 500 gr. sau de 250 gr?
Am pus acest lichid intre foi, ca nu pot spune ca e crema, maine sper sa fie cel putin gustoasa cand o voi taia
COMENTEAZA