Prajitura cu foi de napolitana si biscuiti
Postat de Constelatialeu in Dulciuri 26 Aug 2015 | 6237 vizualizari
M-am inspirat de la bucataras Diana_K.....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 26.08.2015, 21:20
Ce buna arata...eu azi am facut Rudy
la 26.08.2015, 21:28
Super!
la 26.08.2015, 21:30
imi plac prajiturile cu biscuiti
arata grozav!
la 26.08.2015, 21:33
Bine ca mananc biscuiti acum
)
la 26.08.2015, 21:33
Foarte faina!
;-bd
la 26.08.2015, 21:39
iti dau sacosa dai ceva?
))))))))))delicioasa
la 26.08.2015, 21:40
din asta vreau
la 26.08.2015, 21:50
Tare buna!
la 26.08.2015, 22:11
Nu te-ai mai cocărit,ai fost pe ușurel!
la 26.08.2015, 22:59
Ce bunatate ai facut! Imi place!
la 27.08.2015, 08:22
foarte buna!
la 27.08.2015, 09:25
buna buna
la 27.08.2015, 09:40
Imi place!
COMENTEAZA