Prajitura cu foi de napolitana si biscuiti

Postat de Constelatialeu in Dulciuri
26 Aug 2015 | 6237 vizualizari

M-am inspirat de la bucataras Diana_K.....

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 26.08.2015, 21:20
Ce buna arata...eu azi am facut Rudy
la 26.08.2015, 21:28
Super!
la 26.08.2015, 21:30
imi plac prajiturile cu biscuiti arata grozav!
la 26.08.2015, 21:33
Bine ca mananc biscuiti acum)
la 26.08.2015, 21:33
Foarte faina! ;-bd
la 26.08.2015, 21:39
iti dau sacosa dai ceva?))))))))))delicioasa
la 26.08.2015, 21:40
din asta vreau
la 26.08.2015, 21:50
Tare buna!
la 26.08.2015, 22:11
Nu te-ai mai cocărit,ai fost pe ușurel!
la 26.08.2015, 22:59
Ce bunatate ai facut! Imi place!
la 27.08.2015, 08:22
foarte buna!
la 27.08.2015, 08:49
la 27.08.2015, 09:25
buna buna
la 27.08.2015, 09:40
Imi place!
la 27.08.2015, 09:49

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or