Prăjitură cu foi fragede , brânză si stafide
Postat de gaby_d in Prajituri 28 Mai 2012 | 37523 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 28.05.2012, 13:48
Wauuuuu,super arata
Am pus reteta la favorite,o pregatesc si eu la sfarsit de saptamana,arata tare tentant
la 28.05.2012, 13:48
Numai delicateturi vad pe aici astazi
sa imi pun pofta ´n cui sau imi dai?
)
la 28.05.2012, 13:49
iti dau, doar daca-mi da Miuta 2..3..4 cornuri
)
la 28.05.2012, 13:50
atunci tre sa duc tratative cu Miuta ca vreau si praji si cornuri
intrebarea este ce pot sa dau eu la schimb
la 28.05.2012, 13:51
Pudraţi cu zahăr pudră.
Călduţă....nu mă pot opri din mâncat. Şi puilor le-a plăcut tare mult.
io ma rezum la pudrat,da' poate nasu' ca altceva n-am 


ti-as fi cerut,mai ales ca era potrivit de umeda,da' daca nu mai ai,nu zic nimic
mai fac un bilant si-mi trece
la 28.05.2012, 13:52
mmmm...ce bunatate!
la 28.05.2012, 13:52
hmm. ia sa vedem ce-a mai adus bun in Germania
))))))))))
la 28.05.2012, 13:53
foarte buna
la 28.05.2012, 13:55
Gaby eu am facut azi un Parfait cu lichior de oua,inca sta la rece,deseara il pot servi
la 28.05.2012, 13:57
super prajitura
la 28.05.2012, 14:01
tu te-ai făcut cu prânzul, eu m-am făcut cu desertul! facem târgul?
la 28.05.2012, 14:01
"ti-as fi cerut,mai ales ca era potrivit de umeda"
))))))))
la 28.05.2012, 14:07
Gaby draga mea cu mare placere te servesc si cu o cafea langa cornuri
la 28.05.2012, 14:11

bine ca razi
la 28.05.2012, 14:20
primesc si eu o bucatica mica
COMENTEAZA