la 16.05.2011, 12:08 ok condensatu il stiu da cum e cu evaporatul asta?,arata superb
la 16.05.2011, 12:11
la 16.05.2011, 12:19 buna buna
la 16.05.2011, 12:21 Mona, laptele evaporat e un soi de lapte din care s-a eliminat apa in proportie de 60%. E mai dens decat laptele obisnuit si are o culoare usor bejulie.
Daca nu ai asa ceva poti inlocui cu smantana dulce pentru frisca. Sau cu lapte condensat pentru cafea, de ala la cutiute.
la 16.05.2011, 12:21 Deyutzki multumesc!
la 16.05.2011, 12:21 sa traiesti Vladimire, multumesc!
la 16.05.2011, 12:40 ce bine arata
la 16.05.2011, 12:42 Multumesc Anca!
la 16.05.2011, 12:56 aha lamurit
la 16.05.2011, 13:16 Are gust de copilarie...o prajitura simpla...si delicata...de gustoasa ce sa mai zic......o gasesc perfecta!
la 16.05.2011, 13:43 delicioasa
la 16.05.2011, 13:44 Stefan cel Mare era cu ostenii pe plaiuri, dupa o lupta. Fara mancare, erau lihniti. Stefan gaseste un pachet de biscuiti pe jos:
- Biscuiti, ostenii mei!
- BISCUIM, Maria-ta!
Bun dulcele tau, Miha! L-as biscui si eu
la 16.05.2011, 14:00 Anamaria, biscuim draga mea...biscuim.
la 16.05.2011, 14:01 Mona
la 16.05.2011, 14:02 Multumesc Ruxy, esti tare draguta!