Prajitura cu lapte si biscuiti

Postat de miha in Prajituri
16 Mai 2011 | 10618 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (41)

la 16.05.2011, 14:02
Multumesc Lau!
la 16.05.2011, 14:03
N-am nimic bun acasa, vreau si eu )
la 16.05.2011, 14:08
Hai la mine.
la 16.05.2011, 14:57
"Hai la mine"... e valabila numai pentru Gaby invitatia?
la 16.05.2011, 15:06
Anca, ma indemni sa spun prostii...

Sigur ca va invit pe toate. Numa ca nu asigur transportul.
la 16.05.2011, 15:43

mai, pe siteul asta toata lumea se gandeste la prostii? (inafara de mine )
la 16.05.2011, 15:44
mona, miha minte
pui laptele si-l lasi la fiert pana se evapora
asta e raspunsul corect
)))
la 16.05.2011, 15:45
lasa,azi esti cuminte, mai vb maine....sau mai incolo!
la 16.05.2011, 15:45
na! ca deja ti-ai dat in petec!
la 16.05.2011, 16:05
gaby si folosim doar arsura de pe oala
la 16.05.2011, 16:41
Gabi, eu sunt cuminte...ce-ti veni? Si are dreptate Corina...vorbim mai incolo.
la 16.05.2011, 17:46
vreau desertttttttttt
la 16.05.2011, 17:50
la 16.05.2011, 18:38
De unde le gasesti de tot pe gustul meu sunt?
la 16.05.2011, 18:48
delicios si arata bine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or