Prajitura cu mar si caramelPostat de gaby_d in Prajituri Imi plac prajiturile simple. Acele prajituri de care te-apuci la 3-4 dupa-amiaza dar care totusi n-apuca sa vada rasaritul lunii.:)) Pe cuvant..iar n-am desert. Era farfuria goala atunci cand am vrut sa-mi mai bag un "dejt" in caramel. Noroc ca mai aveam in borcan, am luat o lingura si-am amagit pofta de dulce. Merita s-o incercati, sincer! Inapoi la reteta |
Arata nemaipomenit!!! Parol
e ce nu apar toate retetele?
buni si aia decat nimic!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|