Prajitura cu mar si caramelPostat de gaby_d in Prajituri Imi plac prajiturile simple. Acele prajituri de care te-apuci la 3-4 dupa-amiaza dar care totusi n-apuca sa vada rasaritul lunii.:)) Pe cuvant..iar n-am desert. Era farfuria goala atunci cand am vrut sa-mi mai bag un "dejt" in caramel. Noroc ca mai aveam in borcan, am luat o lingura si-am amagit pofta de dulce. Merita s-o incercati, sincer! Inapoi la reteta |
chiar acum
,la tine
caramel si mere
Saracuta de tine , nici tu n-ai mai prins ... noi ce sa mai cerem ?!?
mere si caramel
o nebunie
Pana te uiti pe geam sa verifici
,eu topesco prajiturica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|