Prajitura cu mascarpone si miez de cafea
Postat de miha in Prajituri 6 Feb 2014 | 12287 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 06.02.2014, 11:15
Ai făcut miezul mai mare?
Bun, foarte bun! Nu stăteai şi tu mai aproape.
la 06.02.2014, 11:21
Buna tare si se pregateste destul de repedet
la 06.02.2014, 11:21
Super!
la 06.02.2014, 11:23
Ia uite ca ne-a adus
la 06.02.2014, 11:29
Acum cafeaua nu se mai bea alaturi de prajitura,ci se mananca !
)
la 06.02.2014, 11:47
Mihule,jos palaria pentru asa deliciosenie! arata senzational
la 06.02.2014, 11:53
Of, DOAMNE!!! Cu ce-am greșit de nu pot mânca atât cât aș vrea dar să nu mă-ngraș?
((
la 06.02.2014, 11:54
Miha, cum e laptele evaporat?
la 06.02.2014, 11:59
superb
la 06.02.2014, 12:00
delicioasa
la 06.02.2014, 12:02
ce-am mai salivat eu la bunaciunea asta 

la 06.02.2014, 12:07
uauuu....e superrrrrr
la 06.02.2014, 12:14
wooow arata superrr
este favorit
COMENTEAZA