Prajitura cu mascarpone si miez de cafea
Postat de miha in Prajituri 6 Feb 2014 | 12287 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 06.02.2014, 14:08
arata exceptional ! de gust , nu mai zic nimic la cata pofta mi-ai facut 


la 06.02.2014, 14:31
la 06.02.2014, 14:36
Dia, o singura data am luat si mi s-a parut a fi la fel. Poate m-am inselat, nu te contrazic...
la 06.02.2014, 14:37
Nu sustin 100% ,dar asa retin
la 06.02.2014, 15:14
bestial arata !
la 06.02.2014, 15:15
Miha laptele evaporat e lapte condensat ?
la 06.02.2014, 16:01
arata nemaipomenit ,asi indrazni s-o fac si eu
la 06.02.2014, 17:15
Silvia, laptele evaporat e un fel (de doua feluri
) de lapte condensat. Arata ca si laptele condensat pentru cafea, doar ca e putin mai gros/consistent
la 06.02.2014, 19:46
ce misto e!
la 06.02.2014, 19:53
Woow !
la 06.02.2014, 22:32
Ce minunatis si ce combinatie
la 07.02.2014, 10:26
Aaaaaaaa, deci pot folosi dulcele de leche ce l-am făcut acasă? Că mai am din el.
la 08.02.2014, 11:41
Perfecta!
COMENTEAZA