Prajitura cu mascarpone si miez de cafea

Postat de miha in Prajituri
6 Feb 2014 | 12287 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (60)

la 06.02.2014, 14:08
arata exceptional ! de gust , nu mai zic nimic la cata pofta mi-ai facut
la 06.02.2014, 14:31
la 06.02.2014, 14:35
la 06.02.2014, 14:36
Dia, o singura data am luat si mi s-a parut a fi la fel. Poate m-am inselat, nu te contrazic...
la 06.02.2014, 14:37
Nu sustin 100% ,dar asa retin
la 06.02.2014, 15:14
bestial arata !
la 06.02.2014, 15:15
Miha laptele evaporat e lapte condensat ?
la 06.02.2014, 16:01
arata nemaipomenit ,asi indrazni s-o fac si eu
la 06.02.2014, 17:15
Silvia, laptele evaporat e un fel (de doua feluri ) de lapte condensat. Arata ca si laptele condensat pentru cafea, doar ca e putin mai gros/consistent

la 06.02.2014, 17:17
asta este: http://1.bp.blogspot.com/-LMR-oa3zD3E/TagkrKtGh9I/AAAAAAAAHRM/4VMXhiOb_Pc/s320/Picture+4056.jpg Sau mai bine zis era, ca acum nu-l mai gasesc de cumparat...
la 06.02.2014, 19:46
ce misto e!
la 06.02.2014, 19:53
Woow !
la 06.02.2014, 22:32
Ce minunatis si ce combinatie
la 07.02.2014, 10:26
Aaaaaaaa, deci pot folosi dulcele de leche ce l-am făcut acasă? Că mai am din el.
la 08.02.2014, 11:41
Perfecta!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or