Prajitura cu mere, biscuiti digestivi si crema de vaniliePostat de simona72 in Prajituri O prajitura usoara si ca mod de preparare, dar si usor de mancat. De mare ajutor mi-a fost tava dreptunghiulara cu margini detasabile. Nu mi-am dat seama de ajutorul ei decat atunci cand am folosit-o... Inapoi la reteta |
s-a papat toata, toata in mare viteza
o nebunie
direct la favo

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|