Prajitura cu ness si bezea caramelPostat de gaby_d in Prajituri Una dintrele matusile mele, chiar cea preferata :)), m-a invitat intr-o zi la o prajitura, stiindu-ma mare devoratoare :))). De la prima imbucatura am zis :moa, am ajuns in Rai! :)). Era ultima ei bucata, oprita pentru mine. Nu m-am saturat, bineinteles :)).Mie-mi trebuie o jumatate de tava sa-mi fac pofta :)). Asa ca am intrebat-o cum a facut-o si iata ce-a iesit: Inapoi la reteta |
te cred si eu la ce delicioasa e..o sa incerc sa o fac si eu,dar faza cu bezeaua sa ma misc repede e mai greu
..oricum super bunaaaaaaaaaa
..dar daca ai fi tu buna sa-mi trimiti sa gust mai intai
observi ca n-am cerut, da?....
gabi sa nu ma omori chiar rau
cred ca-i buna tare
delicioasa alifie
))))
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|