Prajitura cu ness si bezea caramel

Postat de gaby_d in Prajituri
26 Iun 2011 | 30974 vizualizari

Una dintrele matusile mele, chiar cea preferata :)), m-a invitat intr-o zi la o prajitura, stiindu-ma mare devoratoare :))). De la prima imbucatura am zis :moa, am ajuns in Rai! :)). Era ultima ei bucata, oprita pentru mine. Nu m-am saturat, bineinteles :)).Mie-mi trebuie o jumatate de tava sa-mi fac pofta :)). Asa ca am intrebat-o cum a facut-o si iata ce-a iesit:

Inapoi la reteta

Comentarii (51)

la 26.06.2011, 19:04
Multumesc mamaie, criss
nu mai e nici macar o firimitura
la 26.06.2011, 19:38
Nu-i bai ca sunt obisnuita pana vin eu nu mai este buna ,asa ca lasa-i sa o devoreze
la 26.06.2011, 20:43
la 26.06.2011, 21:28
buna cu alifie,buna si prajiturica,o patratica micuta si la mine dar nu cred ca mai e
la 26.06.2011, 22:46
deliciosenie
la 26.06.2011, 22:55
Lubita, e buna cu alifie? nu..nu mai e
la 26.06.2011, 22:56
DEYA,LUK MS
la 26.06.2011, 22:59
mi-e si frica sa intreb daca nici o tzara de alifie nu ti-a ramas
la 26.06.2011, 23:11
la 26.06.2011, 23:11
nu mai cer
la 27.06.2011, 01:37
delicioasa,ispititoare dar si....calorica
la 27.06.2011, 10:13
ce ati facut aici din minunatie de prajitura?
Gaby sti ca o sa ma bantuie, nu?
la 27.06.2011, 10:15
lilik

Ancutz, deja ma bantuie pe mine ca e gata de ieri ))
ps. am comis-o si le-am dat si copiilor. Zicea Danutzu' : moaaa, cu cafea ))). Da' ce le-a placut
la 27.06.2011, 10:24
Super praji, o trec la favo
Poza m-a dat gata, e de nota 10 cu n stelute
la 27.06.2011, 10:31
Multumesc frumos, Mirela.
A ta de la avatar e de 20 stelute

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or