Prajitura cu nuci caramelizatePostat de TAB1TA in Prajituri O prajitura dementiala pe care am facut-o de seara si am luat-o cu noi intr-o plimbare intr-un orasel din Cehia. Am degustat-o cand ne-am oprit in centrul oraselului. Mi-a ramas o amintire frumoasa si delicioasa. Am modificat putin reteta de la Miha si Ancuta. Am scos ciocolata. Multumesc! Inapoi la reteta |
mama mea face una asemanatoare, dar pune si ness in crema, e buna de tot!
Multumesc Irina! 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|