Prajitura cu nuci caramelizate
Postat de TAB1TA in Prajituri 26 Mar 2014 | 10294 vizualizari
O prajitura dementiala pe care am facut-o de seara si am luat-o cu noi intr-o plimbare intr-un orasel din Cehia. Am degustat-o cand ne-am oprit in centrul oraselului. Mi-a ramas o amintire frumoasa si delicioasa. Am modificat putin reteta de la Miha si Ancuta. Am scos ciocolata. Multumesc!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (39)
la 27.03.2014, 07:55
foarte buna
la 27.03.2014, 08:00
Multumesc Bya
la 27.03.2014, 08:00
Crina
la 27.03.2014, 08:01
Mala
la 27.03.2014, 08:01
Luci
la 27.03.2014, 08:02
Simona multumesc!
la 27.03.2014, 08:02
Dantes multumesc!
la 27.03.2014, 08:09
Fata draga, fugi in lumea ta...


la 27.03.2014, 08:38
Georgia
la 27.03.2014, 08:39
de incercat , foarte buna cred ca este
la 27.03.2014, 08:43
Delicioasa!
la 27.03.2014, 08:58
super !
la 27.03.2014, 10:26
Anca
la 27.03.2014, 10:26
Adriana multumesc!
la 27.03.2014, 10:27
Tiby multumesc!
COMENTEAZA