Prajitura cu nuci caramelizate
Postat de TAB1TA in Prajituri 26 Mar 2014 | 10294 vizualizari
O prajitura dementiala pe care am facut-o de seara si am luat-o cu noi intr-o plimbare intr-un orasel din Cehia. Am degustat-o cand ne-am oprit in centrul oraselului. Mi-a ramas o amintire frumoasa si delicioasa. Am modificat putin reteta de la Miha si Ancuta. Am scos ciocolata. Multumesc!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (39)
la 26.03.2014, 23:13
Yummy 
la 26.03.2014, 23:18
Multumesc Alexa

la 26.03.2014, 23:25
arata tare bine si cred ca e delicioasa!
la 26.03.2014, 23:27
Multumesc Deyu

la 26.03.2014, 23:28
Vladimir
la 26.03.2014, 23:37
bestiala! 
la 27.03.2014, 00:36
Extraordinara
la 27.03.2014, 00:38
Intr-adevar Laura!
la 27.03.2014, 00:39
Andreea multumesc.
la 27.03.2014, 04:49
tare bune
la 27.03.2014, 06:52
yamiiiiiiiiiiiiiiii
la 27.03.2014, 06:52
la 27.03.2014, 07:40
la 27.03.2014, 07:53
Sigur e delicioasa!!!
COMENTEAZA