Prajitura cu pandispan, bezea cu nuci si crema de vanilie
Postat de Elena_Daria in Prajituri 15 Iul 2014 | 21193 vizualizari
Astazi am implinit 3 ani de cand sunt pe bucataras.ro, 3 ani de cand am intrat in frumoasa familie a bucatarasilor! :X Va multumesc ca m-ati primit alaturi de voi si vreau sa va spun ca am avut foarte multe de invatat si o sa mai am...nu am cum sa descriu armonia de aici pentru ca nu imi gasesc cuvintele! Voi, oamenii frumosi ati facut din acest site un loc de suflet, ce creaza dependenta... cuvintele sunt de prisos! >:d< Va servesc cu o prajiturica delicioasa, o combinatie care cu siguranta vă va incanta!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (67)
la 15.07.2014, 23:08
Gaby
la 15.07.2014, 23:08
Meri, multumesc din suflet!
la 15.07.2014, 23:09
Multumesc, draga mea Rocsi!
la 15.07.2014, 23:10
Vladimir
la 15.07.2014, 23:11
Multumesc Buni 
, nuca e doar macinata, normala, nu caramelizata!
la 15.07.2014, 23:11
Miha
la 15.07.2014, 23:12
Saru´mana Ruxi!
la 15.07.2014, 23:40
Ce frumos ti-a iesit
la 15.07.2014, 23:48
Multumesc Mihaela!
la 16.07.2014, 06:48
Delicioasa!
la 16.07.2014, 07:56
Numai citind titlul prajiturii si deja inghiteam in sec !!!O minunatie trebuie sa fi fost !!!
In sectiune , blatul de albusuri cu nuca pare foarte...inchis. Ai bagat cumva ...cioco in el ? Si mai am o nelamurire : ai scris "...Impartim apoi compozitia rezultata in 4 parti egale..." DE CE ?
la 16.07.2014, 08:05
la 16.07.2014, 10:21
Ce bine arata!
la 16.07.2014, 10:25
vaii cat de bine arata!!
la 16.07.2014, 11:22
Dantes
COMENTEAZA