Prajitura cu visine si iaurt
Postat de Criss in Prajituri 24 Ian 2011 | 11756 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 24.01.2011, 18:34
super
la 24.01.2011, 18:34
O bunatate Criss!
la 24.01.2011, 18:34
sant prima si tare mult imi plac pajiturile cu visine
ma servesc cu portie dubla
la 24.01.2011, 18:35
pufoasa si buna
la 24.01.2011, 18:36
uite ca mi-au lat-o fetele inainte
dar e tava mare
ajunge pt toate
la 24.01.2011, 18:38
ce delicioasa eeeee
la 24.01.2011, 18:40
mmmm....ce buna cred ca e.....
cat de mult imi plac prajiturile cu visine....
la 24.01.2011, 18:47
wow,ador gustul
la 24.01.2011, 18:55
pff ce frumoasa este
la 24.01.2011, 19:16
tare bine arata
la 24.01.2011, 19:22
Imi plac foarte mult visinele si tot ce este facut cu visine asa ca vreau o portie maaare
la 24.01.2011, 19:44
ce mi-ar place ...juma de tava
la 24.01.2011, 20:04
Multumesc tare mult dragele mele.
la 24.01.2011, 20:05
Lia, asa e, tava e mare....si goala acum.... ca s-a papat toata prajitura pana la ultima bucatica.
la 24.01.2011, 20:06
Adevarul e ca prajiturile cu visine au ceva aparte. Cel putin asa cred . Toate retetele cu visine imi plac la nebunie.
COMENTEAZA