Prajitura cu visine si iaurt

Postat de Criss in Prajituri
24 Ian 2011 | 11756 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 24.01.2011, 18:34
super
la 24.01.2011, 18:34
O bunatate Criss!
la 24.01.2011, 18:34
sant prima si tare mult imi plac pajiturile cu visine ma servesc cu portie dubla
la 24.01.2011, 18:35
pufoasa si buna
la 24.01.2011, 18:36
uite ca mi-au lat-o fetele inainte dar e tava mare ajunge pt toate
la 24.01.2011, 18:38
ce delicioasa eeeee
la 24.01.2011, 18:40
mmmm....ce buna cred ca e..... cat de mult imi plac prajiturile cu visine....
la 24.01.2011, 18:47
wow,ador gustul
la 24.01.2011, 18:55
pff ce frumoasa este
la 24.01.2011, 19:16
tare bine arata
la 24.01.2011, 19:22
Imi plac foarte mult visinele si tot ce este facut cu visine asa ca vreau o portie maaare
la 24.01.2011, 19:44
ce mi-ar place ...juma de tava
la 24.01.2011, 20:04
Multumesc tare mult dragele mele.
la 24.01.2011, 20:05
Lia, asa e, tava e mare....si goala acum.... ca s-a papat toata prajitura pana la ultima bucatica.
la 24.01.2011, 20:06
Adevarul e ca prajiturile cu visine au ceva aparte. Cel putin asa cred . Toate retetele cu visine imi plac la nebunie.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or