Prajitura din albusuri cu nuca
Postat de ionela2682 in Prajituri 8 Ian 2012 | 19802 vizualizari
Pentru ca s-au adunat in congelator multe albusuri am zis sa pun in aplicare aceasta reteta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 08.01.2012, 15:35
Suuuuuuuuuuuuuper ...
la 08.01.2012, 15:51
Super praji!
la 08.01.2012, 16:16
O bunatate de prajitura!
la 08.01.2012, 17:04
Frumoasă şi bună ca întotdeauna
la 08.01.2012, 17:25
ce bunaaaaaaaa
si eu am cam adunat albusuri si de Craciun le-am aruncat pe toate care s-au adunat,nu prea le folosesc
la 08.01.2012, 17:29
super idee de folosit albusuri ! O trecem la favorite !
la 08.01.2012, 17:32
Foarte buna!
la 08.01.2012, 17:34
Dia, niciodata sa nu arunci albusurile, in cel mai rau caz le folosesti la pricomigdale, chiftele, sarmale, placinta cu carne, etc.!!!
la 08.01.2012, 17:43
arata bine
la 08.01.2012, 17:45
Tare-mi place
la 08.01.2012, 17:52
Super
multumesc de idee
am pus reteta la vavorite.
la 08.01.2012, 18:15
bun, bun, bun
la 08.01.2012, 18:21
Va multumesc fetelor...mai am de postat inca o reteta tot din albusuri dar din pacate secretara e in concediu...
la 08.01.2012, 19:29
arata bine
la 08.01.2012, 20:03
buna buna
COMENTEAZA