Prajitura fina cu ciocolata si zmeuraPostat de RuxyRux in Dulciuri Combinatia ciocolata si zmeura pentru mine este irezistibila...iar prajitura minunat de delicioasa! Inapoi la reteta |
Combinatia perfecta: zmeura si ciocolata!
Ce deliciu!
are mama mea o vorba..." Nu stiu sa gatesc din putin"
la noi usa si frigiderul erau mereu deschise pentru toata lumea....asa ca sincer nu inteleg ce te-a speriat....se spune ca mancarea la cantina e cea mai gustoasa...de ce? Pentru ca se face din mult pentru cei multi! Vrei sa faci mai putin? Reduci cantitatile e ....simplu! Ganduri bune!

? 


Ma bucur ca-ti plac ciocolatoasele mele
)) Te pup cu mare dor !
Multumesc fata frumoasa!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|