la 27.08.2013, 22:25 Imi place si oricand accept o bucatica
la 27.08.2013, 22:34 da, vreau si eu o portie dimineata la cafea. Sa nu uiti sa-mi lasi pregatita, te rog... N-as vrea sa scotocesc pe la tine prin bucatarie sa te trezesc, ca-s cam matinala....
la 27.08.2013, 23:30 Rocsi
la 27.08.2013, 23:30 Am inteles Claudia!Iti pregatesc cu mare drag!
la 27.08.2013, 23:36 Prajiturile cu fructe imi plac mult! Din pacate trebuie sa cam eliminam dulciurile ... o sa cam inghit in sec pe-aici
la 28.08.2013, 01:51 La favorite
la 28.08.2013, 07:50 Noa Angelina sa sti ca n-am facut de mult, si ne place !! Servesc de la tine