Prajitura "televizor'

Postat de ralu_ca in Prajituri
8 Iun 2013 | 18863 vizualizari

"televizorul" meu....are diametrul cam mare...dar e ok! Merita!

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 08.06.2013, 21:09
la 08.06.2013, 21:10
daca e mare,ne ajunge si noua un centimetru doi
la 08.06.2013, 21:20
la 08.06.2013, 21:22
O praji foarte, foarte buna!
la 08.06.2013, 21:22
e foarte mare..va astept!
la 08.06.2013, 21:24
la 08.06.2013, 21:26
Foarte buna aceasta prajitura
la 08.06.2013, 21:30
Buna prajitura trebuie sa o fac si eu ca n-am mai facut-o demult
la 08.06.2013, 21:40
imi place cum arata.
la 08.06.2013, 21:51
yammy
la 08.06.2013, 22:20
buna prajiturica!
la 08.06.2013, 22:46
la 09.06.2013, 11:06
la 10.06.2013, 14:26
una din prajiturile copilariei mele
la 10.06.2013, 14:55

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or