Profiteroles
Postat de DinDragostePentruGatit in Dulciuri 20 Ian 2013 | 7945 vizualizari
Le-aș servi în fiecare zi...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 20.01.2013, 15:18
wow!
la 20.01.2013, 15:19
, Gabi.
la 20.01.2013, 15:20
yamiiii
la 20.01.2013, 15:26
Parce as vrea cateva bile !
la 20.01.2013, 15:32
la 20.01.2013, 15:33
si eu cateva as gusta...sa nu spun..pe toate



la 20.01.2013, 15:34
la 20.01.2013, 15:47
Ooo, vreau și eu câteva ”inundate”! Super faine!
la 20.01.2013, 16:09
Serveste, Cristina!
De fapt cred ca daca ma chinui, iti pot trimite cu prastia. Cred ca stam aproape...
la 20.01.2013, 16:46
As profita si eu la cateva
, mmm........ delicioase
la 20.01.2013, 16:52
Păi în ce sector stai? Că se vedem cât de mare trebuie să fie praștia
la 20.01.2013, 16:55
Baba Novac, langa Posta.
Pun bila, ajunge?
la 20.01.2013, 17:38
Iubita,vreau si eu dulcegarii de-astea
COMENTEAZA