Prune si struguri murati
Postat de mitinita in Muraturi 28 Iul 2012 | 5640 vizualizari
Iata alta noutate pentru camara mea.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 28.07.2012, 21:40
corcoduse, prune.... murate n-am papat, dar n-au de ce sa fie rele la gust
la 28.07.2012, 21:46
si eu pun strugure la muraturile asortate, le da un gust aparte
la 28.07.2012, 21:48
struguri, da! Dar prune?
la 28.07.2012, 21:48
Mai ai de pus mere, pere, gutui, piersici, pepene rosu si porumb in lapte!
la 28.07.2012, 21:50
si gutui
la 28.07.2012, 21:50
aaa, am vazut le-ai enumerat
la 28.07.2012, 21:51
ina,inca nu l-am desfacut ,e de anul trecut,trebuie sa-l pun la incercare
la 28.07.2012, 21:51
motanel,bune ideile...hai pune si tu retetele
la 28.07.2012, 21:55
Cand pun anul asta sa fac poze, ca anul trecut nu am pus ca mai aveam si la mine tin 2 ani fara probleme. Am pus reteta de porumb murat toamna trecuta.
la 28.07.2012, 22:03
si eu am observat ca tin 2 ani bine
la 28.07.2012, 22:20
Gresit Motane,lasa pozele,anul asta cand pui,sa pui si pentru noi
la 28.07.2012, 22:28
de acord cu dia...da ce maruntica te-ai facut
la 28.07.2012, 22:33
ca n-am decat ...2 ani
atata
la 28.07.2012, 22:37
Pun, dar eu nu am facut nici 2 ani. La iarna fac 2 ani!
la 28.07.2012, 22:43
gaseste si tu o mamica sa te ajute
COMENTEAZA