Prune si struguri murati
Postat de mitinita in Muraturi 28 Iul 2012 | 5640 vizualizari
Iata alta noutate pentru camara mea.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 28.07.2012, 22:43
eu la toamna,deci sunt mai batrana ca motanel
la 28.07.2012, 22:45
Nu am noroc de mamici la ajutor, din pacate trebuie sa ma descurc singur!
la 28.07.2012, 22:56
sa vezi pe cand mai cresti un pic ce de mamici o sa gasesti
la 28.07.2012, 22:57
Crezi????
la 28.07.2012, 23:02
)
la 28.07.2012, 23:11
Eu asa zic Vladimir
la 28.07.2012, 23:14
nu am mancat
la 28.07.2012, 23:14
Am mancat mere si prune murate in otet la rusi.Sunt foarte bune!
la 28.07.2012, 23:21
bunica,deci ramane doar sa deschid borcanul
la 29.07.2012, 09:15
Foarte bune!
Anul asta o sa incerc reteta de gogosari umpluti cu boabe de struguri!
la 29.07.2012, 09:20
cris,mai pui si tu idei in capul meu
la 29.07.2012, 09:35
ce harnicuta esti
la 29.07.2012, 10:05
nu am mancat niciodata dar sper sa-mi opresti si mie din toate bunaciunile astea pe care le-ai confectionat.
COMENTEAZA