Pui cacciatorePostat de rocsi_1612 in Pui Am vazut la Luk reteta zilele trecute si mi s-a pus pata pe ea.Mi s-a parut sa fie pe gustul meu si am zis sa incerc.Si rezultatul???Il veti vedea dar ca si gust,nemaipomenit!!! Inapoi la reteta |
Mihaela!!
Irena!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|