Pui cacciatore
Postat de rocsi_1612 in Pui 27 Ian 2012 | 5042 vizualizari
Am vazut la Luk reteta zilele trecute si mi s-a pus pata pe ea.Mi s-a parut sa fie pe gustul meu si am zis sa incerc.Si rezultatul???Il veti vedea dar ca si gust,nemaipomenit!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 27.01.2012, 13:47
vin la masa....de cand am in plan sa fac si eu....
la 27.01.2012, 13:47
Hai Ela..sa stii ca iti recomand reteta!!!
la 27.01.2012, 13:49
Rocsi,hai ca vin si eu,mai ai?
la 27.01.2012, 13:51
Silvioara te astept cu drag
-Diana hai si tu
la 27.01.2012, 13:52
arata asa de bine
la 27.01.2012, 13:54
facem schimb Rocsi?
la 27.01.2012, 14:02
cat de bine arataaaa....
poza a doua de jos o mananc ....
trebuie sa fac si eu....ne-a-pa-rat...
la 27.01.2012, 14:02
ce frumos le-ai aranjat
si sunt sigura ca-i foarte bun
la 27.01.2012, 14:08
f gustos
la 27.01.2012, 14:24
ce-mi place si piureul!!
la 27.01.2012, 14:25
Super Rocsi si eu m-am gandit la reteta...
la 27.01.2012, 14:28
la 27.01.2012, 14:51
super bun
la 27.01.2012, 15:04
bun, bun!
COMENTEAZA