Pui picant pe pat de paste

Postat de rocsi_1612 in Paste
22 Mar 2011 | 5826 vizualizari

Simteam nevoie sa manancul puiul cu altceva in afara de cartofi,mazare,fasole verde si altele..am ales sa le fac cu o mana de paste..foarte bun a fost!

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 22.03.2011, 20:27
Prima ce bine ca am ajuns la timp altfel papau fetele tot
la 22.03.2011, 20:28
ce iute esti..abaia acum postam reteta si faceam modificarile imi era dor de tine aici
la 22.03.2011, 20:29
si mie
la 22.03.2011, 20:29
Super arata Rocsi
la 22.03.2011, 20:29
mama ce m-ai pupat nadina
la 22.03.2011, 20:29
multumesc ruxy
la 22.03.2011, 20:31
am vazut pui picant si am venit repede si am vazut bucatica mica de chili mie poti sa-mi dai bucatica mare
la 22.03.2011, 20:41
la 22.03.2011, 20:52
bun cu paste...si mie imi plac
la 22.03.2011, 20:55
la 22.03.2011, 21:48
yummmi, buun
la 22.03.2011, 22:36
la 22.03.2011, 23:11
bunut de tot
la 22.03.2011, 23:26
la 22.03.2011, 23:29
buna alegere!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or