Pui picant pe pat de pastePostat de rocsi_1612 in Paste Simteam nevoie sa manancul puiul cu altceva in afara de cartofi,mazare,fasole verde si altele..am ales sa le fac cu o mana de paste..foarte bun a fost! Inapoi la reteta |
altfel papau fetele tot
imi era dor de tine aici
mama ce m-ai pupat nadina
si am vazut bucatica mica de chili
mie poti sa-mi dai bucatica mare
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|