Pui picant pe pat de pastePostat de rocsi_1612 in Paste Simteam nevoie sa manancul puiul cu altceva in afara de cartofi,mazare,fasole verde si altele..am ales sa le fac cu o mana de paste..foarte bun a fost! Inapoi la reteta |
Hmmmmmmmmmmm.......ce-mi place !
pe toti
cris
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|