Pui picant pe plitaPostat de madi_marin in Pui Copsesem niste vinete si m-am gandit ca buna ar fi o bucata de pui fripta pe aceeasi plita. Rezultatul e delicios.... Inapoi la reteta |
ma servesc
e foarte simplu de facut si gustos.....
eu ti-am papat toate ciupercutele trebuie sa mai pui altele pe plita
acum ma duc.....
si daca-mi place ,ce folos
piept am dar n-am chef sa fac
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|