Pui picant pe plitaPostat de madi_marin in Pui Copsesem niste vinete si m-am gandit ca buna ar fi o bucata de pui fripta pe aceeasi plita. Rezultatul e delicios.... Inapoi la reteta |
tot timpul
pot primi un premiu pentru hlizeala
nici tacamuri nu-mi trebuie
multumesc mult pentru aprecieri.....
Dia voi servi si eu in stilul tau
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|