Pulpe cu cascaval coapte in lapte si cu sos de ciuperci
Postat de Sidy in Pui 22 Mar 2012 | 51827 vizualizari
De mult m-am tot gandit la reteta aceasta delicioasa si in sfarsit i-a sosit momentul sa o prepar.
O bunatate de pulpite , dar nu ca si cele de fiecare zi , la cuptor.....
Nici nu va ganditi ce gust bun au pulpele coapte in lapte si apoi rumenite cu cascaval.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (56)
la 22.03.2012, 08:40
la 22.03.2012, 09:07
ce mancare sofisticata

la 22.03.2012, 09:08
bine arata
la 22.03.2012, 09:36
ce bunatate
la 22.03.2012, 09:41

la 22.03.2012, 10:11
imi imaginez ce delicioase sunt
la 22.03.2012, 10:12
bun de tot
la 22.03.2012, 11:14
waw ce combinatie..ce apetisante!!!
la 22.03.2012, 11:22
bune-bune
la 22.03.2012, 11:39
Delicios !
la 22.03.2012, 11:57
Foarte bun
la 22.03.2012, 12:15
Foarte bine arata
vreau si eu
la 22.03.2012, 13:12
la 22.03.2012, 13:21
Moaaaa, ce bunatate!
COMENTEAZA