Pulpe cu cascaval coapte in lapte si cu sos de ciuperci

Postat de Sidy in Pui
22 Mar 2012 | 51827 vizualizari

De mult m-am tot gandit la reteta aceasta delicioasa si in sfarsit i-a sosit momentul sa o prepar. O bunatate de pulpite , dar nu ca si cele de fiecare zi , la cuptor..... Nici nu va ganditi ce gust bun au pulpele coapte in lapte si apoi rumenite cu cascaval.

Inapoi la reteta

Comentarii (56)

la 22.03.2012, 13:21
Foarte bune trebuie sa fie!
la 22.03.2012, 13:26
gustoase
la 22.03.2012, 13:37
foarte bune!
la 22.03.2012, 13:48
Ionela, kukilella,jolygina,mena sa stiti ca a iesit ceva deosebit si sunt hotarata sa incerc si altfel de fripturi facute in lapte
la 22.03.2012, 13:49
Dia...chiar ti se pare ca e sofisticata ? Ti se topeste in gura....
la 22.03.2012, 13:49
Motanel sa o gusti numai sa vezi ce aromata e...
la 22.03.2012, 13:50
Angyb sa sti ca are un gust aparte....
la 22.03.2012, 13:51
Deyutzky sa sti ca ma bate gandul ca la Pasti sa fac o friptura de miel, tot asa in lapte
la 22.03.2012, 13:52
Bucatarimcudiana tare mult ne-au placut si noua
la 22.03.2012, 13:53
Rocsi merita sa incerci si tu sa vezi cum iti iese
la 22.03.2012, 13:53
Geanina sa sti ca intr-adevar sunt bune-bune
la 22.03.2012, 13:54
Irena ai dreptate sunt delicioase
la 22.03.2012, 13:54
Marinicayou foarte bune au iesit intr-adevar
la 22.03.2012, 13:55
Miuta din pacate nu mai am...le-am facut pentru duminica dar cu siguranta am sa mai fac asa ceva
la 22.03.2012, 13:56
Mirela vrei sa le testezi si tu ???

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or