Pulpe de pui cu cartofi in sos de tomate

Postat de nadina73 in Pui
17 Ian 2011 | 6006 vizualizari

O mancara pe placu sotului meu,,,,,,,,,,,,ar manca pasta de tomate si pe paine.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 18.01.2011, 01:16
am vrut sa fiu prima. Revin dimineata cu un like
la 18.01.2011, 10:01
Neata Anca ai portia asigurata
la 18.01.2011, 10:59
o bunatate
la 18.01.2011, 11:12
pacat ca tocmai am mancat ca altfel veneam la masa
la 18.01.2011, 12:08
Delicios eu vin la masa,super bun
la 18.01.2011, 12:21
Am revenit cu un like
la 18.01.2011, 13:08
bun bun
la 18.01.2011, 14:04
deliciosssssssss
la 18.01.2011, 14:09
mai ai ca e vremea pranzului
la 18.01.2011, 14:28
tare buna
la 18.01.2011, 16:07
le bibileste de zici ca cine stie ce specialitate este Foarte bine arata!
la 18.01.2011, 17:30
Nadina ma servesc si eu
la 18.01.2011, 19:39
la 18.01.2011, 19:52
asta am facut si eu si noua ne place tarre mult
la 18.01.2011, 23:35
Ina, tie nu iti place sa fi "bibilita"?sau nu are cine sa te rasfete? hai la mama adoptiva

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or