Pulpe de pui cu cartofi in sos de tomatePostat de nadina73 in Pui O mancara pe placu sotului meu,,,,,,,,,,,,ar manca pasta de tomate si pe paine. Inapoi la reteta |
ai portia asigurata
eu vin la masa,super bun
si noua ne place tarre mult
hai la mama adoptiva
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|