Pulpe de pui cu legume la cuptorPostat de ionix in Pui pulpele au invelisul crocant si sunt foarte suculente la mijloc... asa le-a descris sotul :p Inapoi la reteta |





ce m-as face eu fara tine?

hai sa imi fac putina reclama la tine
am facut budinca aia cu branza si melci..stii cum a iesit?nemaipomenita....iti dai seama dak zic eu asta care nu le am cu pastele si branza..te astept la o portie



cre' ca nu te asteptai
de abia astept sa vina ziua de maine 
hihihihihi 

acum iar o sa vrea lumea pastele tale
si-o sa vin...
ma deoache lumea deja, cica am slabit mult


distractie placuta maine si sper sa ai vreme frumoasa


nu am uitat de furci




putin asa
eh, tu esti mai harnica
pupacesc


ce bune tre sa fie....


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|