Pulpe de pui cu legume la cuptor
Postat de ionix in Pui 2 Oct 2010 | 12371 vizualizari
pulpele au invelisul crocant si sunt foarte suculente la mijloc... asa le-a descris sotul :p
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 02.10.2010, 22:46
yamii! ce bunaciune! pun 5 furcu!

la 02.10.2010, 22:53
5 furculite de la coana mareeee!
la 02.10.2010, 23:07
Ca bine arata! 

la 02.10.2010, 23:16
buna mancarica...dar lasam pe maine...sa pastrezi o pulpita si pt mine


la 03.10.2010, 00:29
singur a papat 6 pulpe?
cam grava zituatia


5f
la 03.10.2010, 00:35
Foarte bune 





la 03.10.2010, 11:00
wow , ce bunatateee!
E prea devreme pentru o pulpita, dar o pastaioara tot vreau!
la 04.10.2010, 12:24
pot veni si eu la masa la tine?
....................
la 04.10.2010, 19:01
multumesc mult fetelor pt aprecieri... va pupacesc pe toate...

@Nadina... mey, n-a papat el tot 
@Medi... normal, ca da
la 09.10.2010, 09:33
arata delicios ... bravo 



la 10.10.2010, 09:23
@Cristina... multumesc!
COMENTEAZA