Pulpe de pui la cuptor in sos de usturoi si lamaiePostat de medioto59 in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|

pe bune


...............
(la voturi sa fiu bine inteleasa)
.............pup si multumesc!


am dat bir cu fugitii?
)a mai zis odata cineva ca eu le arunc in neant si fug
). baaai, eu am copii care cer mancare
),am fct dovlecei cu legume la cuptor si clatite cu branza la cuptor;daca faceam aici pe sherlock, imi dadeati voi mancare?
deci: io o banuiesc pe Ionix sau Ela
)))(Ionix e zgarcita
si Ela uita
))))
...............deci ai facut mancare pentru copii................corect,foarte corect............dar pentru noi, pentru noi nimic?
Daca ai o banuiala asupra lui Ionix si a Elei eu zic sa le executam.........sa ne faca ceva bun, ce parere ai?...........zic bine?......hai ca te pup si te mai gandesti si tu si maine luam o hotarare.....bine?.............


daca miroase asa bine,ma gandesc ce buna o fi
daca ma executati,nu va dau si voua
deci am avut dreptate
.esti super Elo
))).am venit doar sa inchid pc, plec razand la culcare
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|