Pulpe de pui la cuptor in sos de usturoi si lamaiePostat de medioto59 in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|


ce rea esti, esti mai rea decat mine pentru ca nu ma opresti
))
.......da sa nu ne auda nimeni
) toata lumea doar citeste
. ps. daca mai zici asa nu mai vorbesc cu tine! clar!?

Gaby cred ca pe tine te mananca sira spinarii si nu are cine sa te scarpine
pun eu ceara pe tine

,ela ..si unde mi-o picuri?
pe unghii?
)
, medi pup, am pierdut cam mult vremea p'aci, am fugit .
http://www.youtube.com/watch?v=PbE6v97uww0&feature=related
O fi de la pofta sau de la pofta?
O reteta buna care merita incercata!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|