Pulpe de pui(cute) la cuptorPostat de diaconta in Pui M-am gandit sa nu cumva sa credeti ca eu nu am pulpe......chiar daca prefer pieptul de pui. Inapoi la reteta |
Simfonie de culoare si aromeeeee!

Te lipsesti de o pulpita ?
Merciiiii!
Sa dau repede si furculitele, ca arata prea bine !

...de pulpita puiului era vorba nu?






sper ca nu te referi la alea "intoarse"
daca toata lumea le are la vedere,m-am conformat si eu
......................
doar daca ora e tarzie
...altfel poti sa mananci linistita

citeam cute = pliuri 
si ma gandeam de ce le zici asa 


Numa' de prostii ne tinem...............si eu am vrut sa-i zic la supa de pui(ut ramas orfan de tata=cocosul Inei si mama=gaina ologita a lui Medi) da' p-orma m-am gandit ca-i prea de tot.........faceam trilogia zburatoarelor ca-n filme!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|