Pulpe de pui(cute) la cuptorPostat de diaconta in Pui M-am gandit sa nu cumva sa credeti ca eu nu am pulpe......chiar daca prefer pieptul de pui. Inapoi la reteta |



nu ca eu as fi tare normala
Bunica,banuiam ca asa-i ca dar glumeam

)



5f
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|