Raffaelo altfelPostat de aziz in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
am adus si cafea!!!!!
sfaramate
,decojite
si toate acestea altfel
io vreau egal ce zici tu Mona


zapa
)
v-am pupat si am plecat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|