Ratatouille

Postat de Patricia_Iordache_79 in Mancaruri de post
15 Mar 2013 | 7636 vizualizari

Am vrut de multe ori sa prepar aceasta reteta si iata ca a sosit momentul. Ma bucur ca am incercat. Usor de preparat, colorata, delicioasa ;)

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 15.03.2013, 08:30
la 15.03.2013, 08:36
la 15.03.2013, 08:53
Si eu am avut intentia,dar inca nu i-a venit randul
la 15.03.2013, 09:04
Dia, daca ai sti cate sunt si la mine pe lista de asteptare
la 15.03.2013, 09:51
Cred ca e delicioasa,orice reteta care contine vinete, pt mine e geniala!!
la 15.03.2013, 10:06
la 15.03.2013, 10:49
la 15.03.2013, 11:03
Buna mincarica de legume, o fac vara f des si o mincam chiar si rece
la 15.03.2013, 11:12
o bunatate de mancarica!
la 15.03.2013, 11:46
Da Simona, vara e si mai gustoasa pentru ca avem legume mult mai aromate
Fetelor, multumesc
la 15.03.2013, 13:00
la 15.03.2013, 13:21
la 15.03.2013, 14:46
super!
la 15.03.2013, 15:13
la 15.03.2013, 16:11
foarte faina

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or