Ratatouille la cuptor

Postat de ionela2682 in Mancaruri de post
9 Iul 2011 | 10040 vizualizari

Am fost la piata si cand am vazut sumedenia de legume proaspete nu am rezistat si am cumparat din toate cate putin..cand am ajuns acasa le-am transformat intr-un Ratatouille la cuptor delicios servit cu maioneda de usturoi!

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 09.07.2011, 16:34
la 09.07.2011, 16:37
la 09.07.2011, 17:57
nu am cuvinte pentru a spune cum arata:minunat,senzational
la 09.07.2011, 21:39
Buuun!!!
la 09.07.2011, 22:23
Minunat arata!!!
la 09.07.2011, 22:26
Ce draguuuuut!!
Da' tu pentru cine gatesti atat?
la 09.07.2011, 23:13
multumesc mult fetelor!
Ina sunt la mama eu...dar din cate fac daca ciugulesc cate ceva....imi place pur si simplu sa gatesc si prajituresc in special , si ma bucur tare mult cand nu mai sunt..e semn ca au fost bune!!!!!
la 09.07.2011, 23:40
la 10.07.2011, 12:34
foarte bune legumele
la 10.07.2011, 15:24
INTERESANTA RETETA O VOI INCERCA SI EU
la 10.07.2011, 15:29
Arata senzational cand vezi piata plina cu asa legume minunate tot iti vine sa gatesti
la 10.07.2011, 17:06
De cind am vazut filmul imi tot promit ca am sa fac si eu , n-am reusit inca
la 11.07.2011, 09:40
imi place mult!
la 11.07.2011, 13:50
Minunat! si mie imi place tare mult! vara asta n-am apucat sa fac, dar am in plan
la 12.07.2011, 00:09
il incerc cu prima ocazie!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or