Ravioli cu spanac si Ceva Fin de la Delaco

Postat de Geanina87 in Paste
31 Aug 2013 | 7330 vizualizari

Iubesc spanacul in orice combinatie, de aceea am incercat sa fac ravioli cu spanac. Ma rog...au iesit cam mari,dar nu cred ca are importanta dimensiunea. In plus, e pentru prima data cand fac, deci....ma iertati,da?

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 31.08.2013, 14:12
uffff....pozele mai tarziu
la 31.08.2013, 14:16
la 31.08.2013, 14:43
la 31.08.2013, 14:52
la 31.08.2013, 15:15
Astea-mi plac ... doar ca eu cumpar din comert ... nu-s lenesa , dar nu-mi plac aluaturile dospite (framantate)
la 31.08.2013, 16:28
Ce bine arata!
la 31.08.2013, 16:38
la 31.08.2013, 17:16
hmmm ce bine arata
la 31.08.2013, 17:19
Foarte reusite
la 31.08.2013, 19:36
ce bine arata! Cred ca au fost grozave!
la 31.08.2013, 20:08
Cat de faine sunt
la 31.08.2013, 23:42
la 01.09.2013, 17:20
absolut grozav totul! bravoo, Geanina
la 03.09.2013, 08:29
Minunati!!
la 03.09.2013, 10:19

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or