Salata de andive cu macrou afumat si nuciPostat de medioto59 in Salate
Inapoi la reteta
|
ca mi-era dor de tine
iar peste?
....auzi la ea ,ia fost dor de mine..............nu poate omu' sa lipseasca cateva zile sa se duca sa se relaxeze ca gata una lume imi simte lipsa.
dai la o parte pestele si papi dresingul
sa-mi rup nasul
...................ufffffffffffffffff si lasa sa nu te mai apuce invidia
ca si tu esti plimbareata
...............
salata ta imi trage rau de tot cu ochiul
puuuuuuuup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|